0362 363 0064

BİZ KİMİZ?

İyi Eğitim Sana Gelecek-ATAKUM TENİS KULÜBÜ

Samsun Tenis

Samsun Tenis kimin sorusuna cevap olarak amacımız tenisi sevdirmek , gündelik hayatın koşuşturmasını unutturmak,hayatınıza sporu katmak,tenisle eğlenceyi bir arada sunmaktır.

Samsun Tenis eğitiminde, branşlarında uzman 3.kademe kıdemli tenis antrenörleri tarafından güncel eğitim modelleriyle tenis eğitimi vermektedir. Bu eğitim sisteminde bireysel yetenekler (fiziksel-mental-psikolojik) olabildiğince geliştirilip , öğrencinin bireysel farklılıkları oyununa pozitif etki edecek şekilde kullanılır.

Neden Biz?

Yıllık plan, hedefler ve amaçlar belirlenerek, müsabakalara hazırlanma sürecini teknik, taktik, fiziksel ve mental yönleriyle en fazla verim elde edilecek şekilde hazırlanmak ve daha kaliteli,teknolojik ve güncel öğretim metodları için Samsun Tenis olarak sizleri de ailemize bekliyoruz.

PERFORMANS TENİSİ

Tenis altyapı sistemimiz profesyonel eğitmenlerimiz tarafından en doğru şekilde; tekniksel, taktiksel, fiziksel ve mental parametreler dikkate alınarak oluşturulmuştur.
Antrenmanlarımız planlı ve programlı bir şekilde uygulanmaktadır.Çocuk tenisindeki amacımız büyük başarılar üreten, gelişim odaklı, disiplinli, özgüvenli, dürüst ve ulusal-uluslararası alanda yüksek performans gösterecek oyuncular yetiştirmektir.
Altyapı gruplarımız 8-9-10 yaş, 11-12 yaş, üst yapı gruplarımız 13-14 yaş, ve 15-16 yaş olarak kategorilendirilmektedir.

BİREYSEL ÖZEL TENİS DERSLERİ

Samsun Tenis olarak tenisi öğrenmek ve tenisini geliştirmek isteyenlere yönelik 60 dakikalık tenis özel ders programlarımız mevcuttur. Sizlerin ve tenis antrenörlerinin uygun olduğu gün ve saatler dikkate alınarak ders programları oluşturulur.
Bireysel tenis dersinin yanı sıra arkadaşlarınızla ve ailenizle beraber katılabileceğiniz grup dersleri seçenekleri mevcuttur. İster kendiniz grupları oluşturabilir veya hali hazırda oluşturulmuş bir gruba dahil olabilirsiniz.Özel tenis dersi ücretleri ve daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

GRUP TENİS DERSLERİ

İki ile dört kişi arasında, öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulan gruplar halinde uygulanan eğitim yöntemidir. Samsun Tenis olarak bizim oluşturduğumuz gruplara dahil olabileceğiniz gibi sizde kendi arkadaşlarınızla grup oluşturup grup dersi eğitimi yöntemiyle tenisi öğrenebilirsiniz.

SENIOR TENİS DERSLERİ

Samsun Tenis olarak senior tenis antrenmanlarımız, özel bire bir, iki kişilik ve dört kişilik gruplar halinde planlanmaktadır.
Antrenmanlara haftalık düzenli olarak en az iki günlük program dahilinde başlanmaktadır.
Antrenmanlar daha çok taktik içerikli olup, ufak teknik dokunuşlar, drill çalışmaları ve kondisyon içerikli yapılmaktadır.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN.

Önerdiğimiz Tenis Alışveriş Siteleri:
1-Tenis Shop
2-Propoint Sports

Samsun Tenis Kimin sorusunun cevabını aradık.