0362 363 0064

En İyi Antrenman Şarkıları

İyi Eğitim Sana Gelecek-ATAKUM TENİS KULÜBÜ

En İyi Antrenman Şarkıları

en iyi antrenman şarkıları

En iyi antrenman şarkıları

Hepimizi bir kere google’ye en iyi antrenman şarkıları yazıp aratmışızdır.

Çoğu zaman antrenman yaparken her ne kadar müziği duymasakta aslında bilinçaltımız müziği duyar ve vücutta olumlu tepkiler oluşur.

Ee ne demişler müzik ruhun gıdasıdır.Sevdiğiniz bir müziği dinlerken beyniniz endorphin(mutluluk hormonu) salgılıyor.Hele ki bunu spor yaparken yapıyorsanız o zaman vücudunuzda tam bir şölen havası oluyor.Samsun Tenis olarak Ağustos 2018 tarihiyle en iyi antrenman müzikleri ni aşağıdan bulabilirsiniz.Eğer sizinde listeye keşke şunu da alsaydınız dediğiniz antrenman müzikleri var ise lütfen yorum olarak yazınız.

10- Roy Jones Jr. – Can’t Be Touched

Hepimizin illa bir kere duyduğu bu şarkı şahsen beni çok motive ediyor.

9- David Guetta – Titanium ft. Sia

Her ne kadar dışarıda da dinlenebilecek bir müzik olsa da antrenmanlar sırasında gayet tetikleyici gücü bulunmaktadır.

8-Hollywood Undead – Apologize

Ritim olarak gayet hoş olmasının yanı sıra rap bir parça olması dolayısıyla gaza getirme potansiyeli yüksek bir şarkı olarak listemize 8.sıradan giriş yapıyor.

7- 50 Cent – In Da Club

Listemizde yine rap bir şarkı ile devam ediyoruz.Sanırım rap şarkılar en iyi antrenman şarkıları nın vazgeçilmezi.Her ne kadar ritim yavaş olsa da sözlerin söyleniş aksanı ve tınısı kulağa çok hoş geliyor.

6- Roy Jones Jr. – Body Head Anthem

Listemizin bu sırasında yine Roy Jones Jr.’ın bir şarkısını görmektesiniz.Şarkı hızlı ritimli müzik üzerine hızlı söylenen sözlerle birlikte muhteşem bir hal alıyor.

5- Never Back Down – Remember the name-FortMinor

Yapısı ile kulağa oldukça hoş gelen bu şarkı antrenmanların vazgeçilmezi olmaya halen aday.Yıllar geçsede bazı şarkılar hala kendi yerini koruyor.

4- Ceza – Suspus

Aslında liste her ne kadar yabancılar listesi olsa da Suspus’u bu listeye almadan olmazdı.Antrenman müzikleri denince pek akla gelmesede bu şarkı antrenmanlarda baya gazlayıcı şekilde dinlenebiliyor.Öyle ki JÖAK bile bu şarkı ile klip çekmiş bulunmakta.

3- Faruk Sabancı feat. Mingue – Your Call

Listeye bu sefer Türk bir dj parçası giriyor.En iyi antrenman müzikleri listesinde olmazsa olmazlardan.

2- John Newman – Love Me Again

Genel itibariyle rap müziğe fazlaca yer verdik.Bu sefer John Newman dan bir şarkı geliyor ve yavaş yavaş listemizi bitirmek üzereyiz.

1-Imagine Dragons – Believer

Ve geldik 1.sıraya.Benim spotify listemde vazgeçilmezlerimden olan bu şarkı şu anda youtube üzerinden 627 milyon izlenmiş durumda.Gerçekten en iyi antrenman şarkıları denildiğinde bu şarkıyı 1.sırada tutarım.

 

Eğer sizde tenis öğrenmek istiyorsanız sitemiz üzerinden tenis dersleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca bizlere instagram üzerinden veya sağ alttaki müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın