0362 363 0064

Samsun Tenis Kulübü

İyi Eğitim Sana Gelecek-ATAKUM TENİS KULÜBÜ

Samsun Tenis Kulübü

Samsun Tenis Kulübü

Samsun Tenis Kulübü

Samsun Tenis kulübü Samsunda tenis derslerine devam ediyor.Siz de tenis öğrenmek istiyorsanız Samsun Tenis Kulübüne  ulaşabilirsiniz.

Tenis öğrenmek için geç kalmadınız! Hangi yaşta olursanız olun tenis öğrenebilirsiniz.Günlük hayatın kargaşasından monotonluğundan mı sıkıldınız?Kendinize yeni bir hobi mi arıyorsunuz?

Serbest zamanınızı değerlendirmek için bir aktivite mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz.Samsunda tenis kursu almak için tek yapmanız gereken sol üst bölümde bulunan telefon numaralarımızdan bizleri aramak veya instagramdan bize ulaşmak.

Profesyonel antrenörler eşliğinde güncel teknik ve yöntemler sayesinde eğlenceli derslerle birlikte sizde tenis öğrenebilirsiniz!

Neden Tenis Oynamayı Öğrenmeliyim?

Tenis diğer spor branşlarına göre çok daha elit ve daha az kişinin oynayabildiği bir spor dalıdır.Bu nedenle toplum içerisinde belirli üst bir statüye kavuşursunuz.

Samsun tenis kulübünde tenis dersleri almanız sizin için tenise bir adım önde başlamak demektir.

Çünkü Samsun Tenis Kulübünde öğrenirken eğlenmenin yanı sıra kendinizin farkına varmanız sağlanır.Ayrıca düzenli olarak tenis oynamanın hastalıklara karşı savaş açtığını ,kalp ve damar hastalıklarından ömür boyu uzak durmanızı da sağladığını biliyor muydunuz?

Çoçuklar İçin Tenis

4 yaş ve üstü çocuklar için tenis eğitimleri vermekteyiz.İsterseniz çocuklarınız özel tenis dersleri veya grup tenis dersleri ile eğitim alabilirler.

Çocuklar için tenise başlamak sosyal aktivite,eğlence,yeni bir uğraş,iyi bir arkadaş çevresi ve tüm bunların yanında zararlı alışkanlıklardan uzak durma gibi olumlu etkilerde bulunur.

Küçük yaştan tenisle tanışan çocuklar ilerleyen hayatlarında etkileri çok net görebilmektedirler.Milli sporcu olma,profesyonel sporcu olma gibi şansları olan sporcularımızın başarı sağladıkları takdirde çok üst düzeylere gelmesi zor değildir.

Yetişkinler İçin Tenis

Yetişkinler için tenis bir aktivite ve hobinin yanı sıra yarışma odaklı da olabilir.

Tenise başlamak için geç kalmış olabilirsiniz ancak doğru bir eğitimle veteran turnuvalara katılıp ciddi başarılar elde edebilirsiniz.

Ya da yeni tanıştığınız kişilerle sohbet ederken hobileriniz arasında tenisinde olduğu bahsederek diğer kişiden olumlu bir izlenim alırsınız.

Neden Samsun Tenis Kulübü?

Samsun Tenis Kulübünde birbirinden yetkin ve donanımlı profesyonel antrenörler eşliğinde sadece tenis öğrenmeniz sağlanmaz.

Kişiye özel performans ölçümleri gibi birçok faydalı yöntem ve teknikler uygulanır ve sonuç olarak kişinin tenise tam adapte olması sağlanır.

Eğer sizde Samsunda yaşıyor ve tenis dersi almak,tenis öğrenmek istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz!

Bir yanıt yazın