0362 363 0064

Samsun Tenis Kursu Mu Arıyorsunuz?

İyi Eğitim Sana Gelecek-ATAKUM TENİS KULÜBÜ

Samsun Tenis Kursu Mu Arıyorsunuz?

samsun tenis kursu

Samsun Tenis Dersi

Samsun Tenis kursu veya samsun tenis dersi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tenis öğrenmeye başlamak için geç kalmadınız. Sosyal hayatınızı yeniden canlandıracak, yepyeni bir tecrübe yaşamanıza katkıda bulunarak size yeni bakış açıları açacak bu eğlenceli spora hemen her yaşta başlayabilmeniz için hiçbir engel yok.

Dayanıklılık, patlayıcı güç, denge, odaklanma, dikkat isteyen tenis öncelikle kollar ve bacaklar başta olmak üzere tüm kaslarınızı çalıştıracak bir spor. Tenis oynarken kortta kesintisiz olarak hareketli olmanız gerekiyor. Eşgüdümlü hareketlerle kortta yapılan kısa koşu ve kareketler, bedene esneklik ve ritim kazandırıyor.

Son derece eğlenceli olan bu sporun en güzel yanı ise hemen her yaşta başlayıp hayat boyu pratik yapabilme şansınızın olması. Başlangıçta elbette bir kursa başvurarak ders almanız gerekiyor. Burada devreye Samsun Tenis giriyor.Profesyonel antrenörlerle birlikte isterseniz özel tenis dersi,isterseniz  3 kişilik gruplarla özel ders tadında grup dersi alabilirsiniz.

 

samsun tenis dersi

Neden Samsun Tenis

Samsun Tenis Akademisi,sizin ihtiyacınız olanı belirler ve kişiye göre çalışma programı hazırlar.Ayrıca diğer kurslarda olduğu gibi aidat ücreti,kort ücreti,ışık ücreti,depozito ücreti,ısıtma sistemi ücreti gibi ücretler asla talep edilmez ve edilmeyecektir de.Kısacası sadece hizmete para ödersiniz.

Sizden yüksek ücretler talep edip kalabalık gruplarda ders boyunca birkaç kez topla buluşmanıza imkan sağlayan tenis kurslarından uzak durun.Böyle kurslar eğitimden önce kazancı katlamak istediklerinden müşteri odağından oldukça uzaklardır.

Kârlarını arttırmak için oldukça kalabalık gruplarla ders işlemeye çalışırlar.Bu ders türlerinin size hiçbir yararı olmamakla  birlikte zararları vardır.

Samsun tenis olarak biz sporcularımızın daima yanındayız.Bu yüzden sporcu odaklı çalışırız.3 kişilik gruplarımızla özel ders şeklinde dersler vermekteyiz ve sizden asla ekstra bir ücret talep etmeyeceğiz.

Ayrıca samsun tenis kursu arıyorsanız bizimle görüşmeden ve fiyat almadan tenise başlamayın.Zamanın teknolojisini modern bir eğitimle birleştiren bizler sizler için en iyi imkanları sunuyoruz.

Samsun tenis dersi ile birlikte sizlere yenilikçi eğitim modeliyle birlikte dersler veriyor,tenisi sadece hobi olarak değil bir aktive olarak yapmanızı sağlıyoruz.Yani kısacası sizlere tenisi öğretmekle kalmıyor eğlenceli ve yenilikçi derslerimiz sayesinde tenisi de sevdiriyoruz.

 

samsun tenis kursu

 

 

Bir yanıt yazın